آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

تکلیف والیبال جام واگنر، هفته آینده مشخص می‌شود

تکلیف والیبال جام واگنر، هفته آینده مشخص می‌شود

وضعیت برگزاری تورنمنت والیبال واگنر تا هفته آینده مشخص خواهد شد.

والیبال جام واگنر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که ویروس کرونا همچنان در جهان، قربانی می‌گیرد، مرزهای کشور لهستان نیز همچنان بسته است و اجاره تمرین و برگزاری مسابقه هم سالن‌های ورزشی این کشور وجود ندارد.

«جرزی مروس» رئیس بنیاد واگنر در مورد برگزاری هجدهمین دوره تورنمنت ۴ جانبه واگنر گفت: ما تاریخی را برای انجام مسابقات تعیین کرده بودیم، سالن هم در اختیار ماست و بلیت فروشی هم انجام شده است. اگر شرایط برای برگزاری مسابقات مهیا شود، تنها چند روز برای ساماندهی همه کارها، زمان نیاز داریم.

وی ادامه داد: ایران یکی از کشورهایی است که به شدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار دارد. مرزهای هوایی آرژانتین نیز همچنان بسته است ولی در تماسی که با فدراسیون کشورهای ایران، آرژانتین و تونس داشتیم، آنها علاقمند به شرکت در مسابقات هستند. با این حال تیم‌های خوب اروپایی مثل روسیه، آلمان، صربستان و جمهوری چک هم دوست دارند در تورنمنت واگنر حاضر باشند.

رئیس بنیاد واگنر لهستان تصریح کرد: ما قصد داریم مسابقات را به شکل کامل برگزار کنیم و اگر امکان آن نباشد، بازی‌ها به سال آینده موکول خواهد شد. من عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال لهستان هستم و در جلسه‌ای که هفته آینده برگزار خواهد شد، تصمیم نهایی در مورد برگزاری جام واگنر را می‌گیریم.

انتهای پیام/

تاریخ ارسال : ۱۳ام خرداد ۱۳۹۹
بازدید : 139 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال