آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

تغییر برنامه تیم ملی والیبال برای حضور در انتخابی المپیک

رقابت های انتخابی المپیک از ۱۷ تا ۲۲ دی ماه به میزبانی چین برگزار می شود و تیم ملی والیبال ایران با تیم های چین، چین تایپه و قزاقستان هم گروه است.

پیمان اکبری ، درباره ورود سرمربی تیم ملی به ایران گفت: ایگور کولاکوویچ از روز شنبه وارد ایران می شود و پس از برگزاری دیدارهای هفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال در روز یکشنبه رقابت های لیگ تعطیل و اگر شرایط مهیا باشد از ۱۳ یا ۱۵ آذر ماه اردوهای تیم ملی برگزار خواهد شد.

تغییر برنامه تیم ملی والیبال برای حضور در انتخابی المپیک

مربی تیم ملی والیبال در ادامه درباره تغییر تصمیم فدراسیون مبنی بر آغاز زودهنگام اردوهای تیم ملی گفت: رقابت های انتخابی المپیک را در پیش داریم، چند تن از لژیونرها در اروپا مشغول هستند، هدف  این است تا بازیکنان زودتر در  اختیار تیم ملی قرار گیرند همچنین با توجه به آسیب دیدگی که برای فرهاد قائمی پیش آمد فدراسیون این تصمیم را گرفت تا بازیکنان را زودتر گرد هم جمع آورد تا هم از نظر بدنی و هم از نظر هماهنگی روی آنها کار شود.

او درباره تزریق بازیکنان مستعد لیگ به بدنه تیم ملی گفت: قطعا تعدادی از بازی های لیگ را از نزدیک تماشا کرده ام قطعا تعدادی نفرات جدید به تیم ملی دعوت خواهند شد تا در صورت ارائه عملکرد خوب از فرصت پیش آمده برایشان استفاده کنند.

تاریخ ارسال : ۴ام آذر ۱۳۹۸
بازدید : 452 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال