آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

نتیجه دیدار متین و نوین کشاورز سال ۹۳

نتایج هفته ششم دور برگشت لیگ برتر

نتیجه دیدار متین و نوین کشاورز سال ۹۳

 

نوین کشاورز ۳  – متین ورامین  ۲

عکس تیم متین ورامین

عکس تیم متین ورامین

عکس تیم نوین کشاورز

عکس تیم نوین کشاورز

بازی نوین کشاورز با متین

بازی نوین کشاورز با متین

بازی نوین کشاورز و متین

بازی نوین کشاورز و متین

پیروزی نوین کشاورز بر متین

پیروزی نوین کشاورز بر متین

تیم نوین کشاورز در دفاع

تیم نوین کشاورز در دفاع

شکست متین مقابل نوین کشاورز

شکست متین مقابل نوین کشاورز

متین ورامین

متین ورامین

نتیجه بازی متین و نوین

نتیجه بازی متین و نوین

والیبال ایران دیدار متین و نوین

والیبال ایران دیدار متین و نوین

متین باخت و موقتا صدرنشین شد

هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم نوین کشاورز برابر متین و صعود این تیم به صدر جدول گروه دوم این رقابت ها آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام زنده یاد حسین معدنی از امروز (سه شنبه) با مسابقه دو تیم متین ورامین و نوین کشاورز از گروه دوم در خانه والیبال تهران آغاز شد.

متین ورامین در این مسابقه سه بر دو مغلوب میزبان خود نوین کشاورز شد، اما به دلیل کسب یک امتیاز در صدر جدول گروه دوم این رقابت ها قرار گرفت.

شاگردان مسعود آرمات سرمربی تیم نوین کشاورز در ست اول و چهارم این مسابقه با امتیاز های ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹ مغلوب متین ورامین شدند، اما در ست های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۹ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند تا با ۲۰ امتیاز در رتبه سوم جدول این گروه باقی بمانند.

تیم متین ورامین نیز ۲۸ امتیازی شد و با توجه به اینکه در هفته پایانی دور مقدماتی این رقابت ها استراحت دارد، باید منتظر بماند تا نتیجه مسابقه شهرداری ارومیه در هفته پایانی، جایگاه قطعی این تیم را در جدول مشخص کند.

در حال حاضر متین ورامین جایگزین شهرداری ارومیه در صدر جدول گروه دوم  این رقابت ها شد.

محمود حداد، مرتضی اکرمی و علیرضا قریب به ترتیب به عنوان ناظر، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.

پنج دیدار دیگر هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال فردا (چهارشنبه) در شهرهای تهران (دو دیدار)، تبریز، گنبد و کرج پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام – vollyball.ir

نتایج هفته ششم دور برگشت لیگ برتر,والیبال,بازی متین و پیکان,صدر نشین لیگ والیبال,باخت متین ورامین از پیکان,صدر نشین لیگ برتر والیبال,عکس بازی نوین و متین,نتایج هفته ششم دور برگشت لیگ برتر,والیبال,بازی متین و پیکان,صدر نشین لیگ والیبال,باخت متین ورامین از پیکان,صدر نشین لیگ برتر والیبال,عکس بازی نوین و متین,نتایج هفته ششم دور برگشت لیگ برتر,والیبال,بازی متین و پیکان,صدر نشین لیگ والیبال,باخت متین ورامین از پیکان,صدر نشین لیگ برتر والیبال,عکس بازی نوین و متین,نتایج هفته ششم دور برگشت لیگ برتر,والیبال,بازی متین و پیکان,صدر نشین لیگ والیبال,باخت متین ورامین از پیکان,صدر نشین لیگ برتر والیبال,عکس بازی نوین و متین,نتایج هفته ششم دور برگشت لیگ برتر,والیبال,بازی متین و پیکان,صدر نشین لیگ والیبال,باخت متین ورامین از پیکان,صدر نشین لیگ برتر والیبال,عکس بازی نوین و متین,نتایج هفته ششم دور برگشت لیگ برتر,والیبال,بازی متین و پیکان,صدر نشین لیگ والیبال,باخت متین ورامین

تاریخ ارسال : ۱۶ام بهمن ۱۳۹۳
بازدید : 687 بازدید

نظرات کاربران