آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

مصاحبه هابعد بازی ایران و لهستان

عکس جدید سعید معروف

میرسعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران پس از شکست ۳ بر ۲ تیمش برابر لهستان در نشست خبری گفت:  بازی بسیار خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم. تیم ایران شروع خوبی داشت و به لهستان نشان داد که به برد می اندیشد، اما متاسفانه در آغاز ست سوم، لهستان بهتر از ما بازی کرد و با اختلاف امتیاز پنج یا شش از ما پیش افتاد و برگشت به بازی را برای ما دشوار کرد.

وی در ادامه افزود: لهستان بهترین بازی خود را در زمین در برابر ایران به نمایش گذاشت و شرایط را برای ما سخت کرد؛ البته ما هم امروز با تمام توان جنگیدیم اما متاسفانه بازی مهمی را از دست دادیم.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی پس از این دیدار در نشست خبری اظهار داشت: امروز تمام تلاشمان را برای نمایش یک بازی خوب در زمین به خرج دادیم و فکر می‌کنم همین اتفاق هم افتاد . شروع ۲ بر صفر برابر قهرمان جهان لهستان چندان نیز آسان نیست. بعد از آن هم دست از تلاش بر نداشتیم، اما با پاسخ خوب تیم لهستان مواجه شدیم که حاصل دریافت و سرویس‌های آنها، امتیازهای پی در پی برای آنان بود.

وی افزود: حرف دیگری برای گفتن در مورد ست سوم و چهارم ندارم، اما در مورد آغاز ست پنجم بسیار عصبانی هستم چون ابلاغ کارت زرد بلافاصله در ابتدای ست، کار درستی نیست. در امتیاز ۱۱ بر ۱۰ هم اشتباه دیگری صورت گرفت؛ به نظرم باید ۱۱ بر ۱۱ می‌شدیم. معتقدم اگر این دو داور بعد از کسب تجربه در چنین رقابت های مهمی وارد می‌شدند، نتیجه ست پنجم شاید طور دیگری رقم می خورد.

آنتیگا سرمربی تیم ملی والیبال لهستان پس از پیروزی ۳ بر ۲ شاگردانش برابر ایران در نشست خبری اظهار داشت:  باز هم یک بازی سخت و مهم دیگری را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. بازی در برابر ایران همیشه سخت است. درست است که طی دو سال گذشته در اکثر بازی ها در برابر ایران پیروز شدیم، اما این را هم می دانیم که باید برای پیروزی هر لحظه جنگید.

وی در ادامه افزود: بازی در برابر معروف همیشه برای تیم من جالب است چون او قادر به تغییر تاکتیک است. در ست اول، ایران تیم برتر میدان بود و بهتر از ما بازی کرد. ست دوم را می توانستیم ببریم، اما خیلی سخت بود. باید باز هم از درژیژگا و میکا، بازیکنان ذخیره خود تشکر کنم. این دو بازیکن به تیم انرژی دادند و فوق العاده بازی کردند. لهستان واقعاً مثل یک تیم کار می کند.

میخائیل کوبیاک، کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان پس از پیروزی تیمش در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالیم که ایران را بردیم. شروع بازی طبق انتظار ما پیش نرفت و بازی تماشایی ایران را در دو ست ابتدایی نظاره گر بودیم.

وی افزود: کمی مضطرب شدیم اما بالاخره ۳ بر ۲ به پیروزی رسیدیم. در چنین شرایطی، خوشحالم که نباختیم و به روند پیروزی های خود ادامه دادیم.

 مصاحبه هابعد بازی ایران و لهستان
تاریخ ارسال : ۲۱ام شهریور ۱۳۹۴
بازدید : 716 بازدید

نظرات کاربران