آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

عنوان چهارمی لیگ جهانی راضی کننده بود

عنوان چهارمی لیگ جهانی راضی کننده بود

 

با سلام . همون طور که همه میدونید میلاد عبادی پور. جوان ترین بازی کن تیم ملی والیبال هست  امسال در لیگ جهانی ۲۰۱۴خوب یا میشه گفت عالی بازی کرد . از همین جا یه خسته نباشی بهش میگیم

خوب  بعد تموم شدن لیگ چهانی یه مصاحبه شد در مورد نحوه بازی و عملکرد بازی که ایا راضی کننده بود یا می شد بهتر از این بازی کرد ؟ در مورد بازی کمی صبحت کردن که من اونا رو برای شما می زارمشون امید وارم ازش استفاده کنید

اقای عبادی پور امسال بازی ها چه طور بود ؟

امسال سال بسیار خوبی برای تیم ملی ایران بود و ما در دومین حضور خود در لیگ جهانی توانستیم به جمع چهار تیم پایانی راه پیدا کنیم. البته حذف تیم هایی چون روسیه، لهستان و صربستان این شانس را به ما داد که بتوانیم به این جایگاه برسیم. درست است که چهارم شدیم و بازی هایی را که باید می بردیم باختیم، ولی بازیکنان تلاش زیادی کردند و با توجه به اینکه برای دومین بار در این بازی ها حاضر شده بودیم به نظرم نتیجه خوبی کسب کردیم.

 

اقای عبادی پور عملکرد تیم ملی چه طور بود ؟
با این که برای اولین بار در تیم ملی بزرگسالان و در این سطح از بازی ها حاضر شده بودم ولی برخلاف تصور همه در بازی های ابتدایی اصلا استرس نداشتم. سعی کردم با تمرکز بالا عملکرد خوبی داشته باشم ولی در ادامه با افت بدنی و مصدومیتی که به سراغم آمد از ترکیب اصلی خارج شدم و این امر استرسم را زیاد کرد و باعث شد کار را برایم سخت شود.

کواچ  مربعی گریش چه طور هست ؟

کواچ نتایج بسیار خوبی با ایران گرفت. او شرایط بسیار خوبی در ایران دارد، لیگ جهانی ایران اولین حضور کواچ به عنوان مربی یک تیم ملی بود و فکر می کنم عملکرد بسیار خوبی داشت. مطمئنم در ادامه می تواند نتایج بهتری را نیز کسب کند.

 

عبادی پور  می گوید امسال در مسابقه ها استرس بازی نداشتم و با کمک کواچ روحیه خوبی میگرفتم

تاریخ ارسال : ۳۰ام آبان ۱۳۹۳
بازدید : 954 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال