آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

تیم ملی والیبال راهی فرانسه شد

تیم ملی والیبال راهی فرانسه شد

تیم ملی والیبال راهی فرانسه شد

 

به گزارش به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خردادماه به میزبانی ژاپن برگزار می شود، آماده می کند. نخستین اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال از امروز دوشنبه با سفر ملی پوشان به فرانسه آغاز شد و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت. ملی پوشان والیبال ایران ساعت ۹ و ۱۵ دقیقه صبح امروز از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را ترک کردند و از فرودگاه پاریس با اتوبوس راهی شهر تورکوئینگ فرانسه می شوند. تیم ملی والیبال ایران در مدت ۷ روز اقامت خود در فرانسه ضمن ادامه تمرینات آماده سازی خود در دو شهر «تورکوئینگ» و «هارنس» در دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم ملی والیبال فرانسه قهرمان لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ می رود.

سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، حمزه زرینی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، فرهاد ظریف و مهدی مرندی بازیکنان اعزامی تیم ایران هستند.

ملی پوشان کشورمان را رائول لوزانو به عنوان سرمربی، خوان سیچلو (دستیار)،  رحمان محمدی راد (مربی)، آندره اسپر (مربی بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزرو)، سیامک افروزی (فیزیوتراب)، کمال سیف (مترجم) و امیر خوش خبر به عنوان سرپرست همراهی می کنند. تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده می کند. این رقابت‌ها از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.

 

تاریخ ارسال : ۲۰ام اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : 1080 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال