آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران شروع شد

تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور شایسته در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ آماده می کند، از ۱۵ فروردین تمرینات آماده سازی خود را در تهران آٰغاز کرد.


تیم ملی والیبال ایران امروز با ۱۷ بازیکن راهی فنلاند شد تا ادامه تمرینات آماده سازی خود را در این کشور پیگیری و سه مسابقه تدارکاتی نیز با تیم ملی فنلاند برگزار کند.
شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، سامان فائزی، سعید معروف، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی، حمزه زرینی، فرهاد ظریف، عادل غلامی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، مهدی مهدوی، آرش کشاورزی، عبدالرضا علیزاده، میکائیل تاجر، رضا عابدینی و محمد حسن صنوبر بازیکنان اعزامی به این اردوی برون مرزی هستند.
تیم ملی والیبال ایران بعد از کشور فنلاند عازم جمهوری چک می شود تا در مدت حضور در این کشور دو مسابقه تدارکاتی با ملی پوشان والیبال این کشور نیز برگزار کنند. وقتی تیم ملی در پراگ پایتخت جمهوری چک به سر می برد، محمد جواد معنوی نژاد و پوریا فیاضی که تیم ملی زیر ۲۳ سال را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می کنند، از میانمار به این کشور می روند و تعداد بازیکنان تیم ایران به ۱۹ بازیکن در جمهوری چک خواهد رسید.
پس از پایان اردوی جمهوری چک چهار بازیکن به ایران بازخواهند گشت و تیم ملی به همراه ۱۵ بازیکن راهی آمریکا می شود تا در هفته نخست لیگ جهانی والیبال به مصاف قهرمان این رقابت ها بروند.
امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، اسلوبودان کواچ به عنوان سرمربی، چورا، رحمان محمدی راد و گوسا (مربیان)، سیامک افروزی (پزشک)، نوید مشجری (آنالیزور)، کارلو ساتی (مربی بدنساز) وعلیرضا پیشیاره (ماساژور) تیم ملی والیبال را در این سفر همراهی می کنند.
لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۵ در سه سطح و با حضور ۳۲ کشور جهان برگزار می شود که تیم ملی والیبال ایران در گروه دوم سطح یک این رقابت ها با تیم های آمریکا، روسیه و لهستان همگروه اس

 

اهنگ زیبا قهرمان ایرانی

خیلی زیباست

 

 

 

 

اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران شروع شد

تاریخ ارسال : ۲۰ام اردیبهشت ۱۳۹۴
بازدید : 958 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال