آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads

آغاز هفته هفتم تمرینات تیم ملی والیبال

آغاز هفته هفتم تمرینات تیم ملی والیبال

آغاز هفته هفتم تمرینات تیم ملی والیبال

هفته هفتم تمرینات تیم ملی والیبال از امروز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه آغاز می شود.
به گزارش والیبال به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران اردوهای آماده سازی خود را برای حضور شایسته در مسابقات انتخابی المپیک از هشتم فروردین ماه آغاز کرده است. هفته هفتم تمرینات تیم ملی والیبال از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه آغاز می شود که گروه یک در نوبت صبح روز شنبه استراحت خواهد داشت و تمرینات گروه دوم از ساعت ۱۱ تا ۱۳:۳۰ دقیقه پیگیری خواهد شد.  گروه یک نخستین تمرین خود را در هفته هفتم از ساعت ۱۵ آغاز می کند و به مدت دو ساعت و سی دقیقه ادامه خواهد داشت و سپس گروه دوم دومین تمرین هفته هفتم خود را تا ساعت ۲۰ پیگیری می کند. تمرینات روز یکشنبه (۱۹ اردیبهشت) گروه اول از ساعت ۹ تا ۱۱ و ۱۵ تا ۱۷:۳۰ دقیقه برگزار می شود و گروه دوم نیز از ساعت ۱۱ تا ۱۳:۳۰ دقیقه و عصر از ساعت ۱۷ و ۳۰ تا ۲۰ پیگیری خواهد شد.
تیم ملی والیبال ایران روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه برای برگزاری اردوی برون مرزی و انجام دو دیدار تدارکاتی و دوستانه با ۱۴ بازیکن راهی فرانسه می شود تا شاگردان لوزانو در نخستین آزمون جدی خود در سال ۲۰۱۶، با قهرمان سال ۲۰۱۵ لیگ جهانی روبرو شوند.
سایر بازیکنان در گروه دوم تمرین تیم ملی صبح روز دوشنبه استراحت دارند و عصر از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ تمرین خواهند داشت. روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز بازیکنان گروه دوم از ساعت ۱۱ تا ۱۳:۳۰ دقیقه در نوبت صبح و عصر از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ تمرینات خود را زیر نظر ناصر شهنازی پیگیری میکنند. تیم اعزامی به فرانسه تمرینات آماده سازی خود را از صبح روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در اردوی برون مرزی آغاز می کند که به وقت محلی صبح ها از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ و عصر ها از ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰ تمرین خواهد داشت. این تمرینات تا صبح روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه پیگیری می شود.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۰ روز جمعه به وقت محلی در نخستین دیدار تدارکاتی خود به مصاف قهرمان لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ خواهد رفت. مسابقات والبیال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.

تاریخ ارسال : ۱۸ام اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : 1004 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال